Haberler / Blog

Ekibimize katılın ve Kazananlar Arasına Katılın;

Günlük 1-2 saatlik mesai ile tavsiye ederek hem çevrenizdeki kişilerinde sağlığına dokunmuş hemde bunu yaparken para kazanmış olursunuz.

Üyelik için bize ulaşın : Abdullah GÖK   0533 263 71 13 - Derya GÖK   0533 731 09 11


KAZANÇ PLANI

MEDİBAND İLE NASIL KAZANIRIM ?

MEDİBAND Ürününü hem sağlık için kullanarak fayda sağlayabilir, hem de faydasını görüp çevrenizdeki rahatsızlığı olan diğer kişilere tavsiye ederek kazanç elde edebilirsiniz. Dilerseniz günde 2 saatlik bir zaman ayırarak profesyonel olarak çalışıp ürünü tavsiye ve üye yapma yöntemiyle ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Çevremizde yaşlısından gencine, birçok rahatsızlıkla mücadele eden binlerce kişi bulunmakta olduğu düşünülür ise; bu ürünlerle hem o kişiler için sağlık adına çok güzel bir şey yapmış olursunuz, hem de çok ufak zamanlar ayırarak sürekliliği olan bir kazanç sistemine dahil olmuş olursunuz. Tek yapmanız gereken MEDİBAND ürününü kullanmak faydasını görüp, ürünün gücüne gerçekten inanıp tavsiye etmek olacaktır. Biz ürünümüze sonuna kadar güvendiğimiz için; alıp satma kazanç elde etmeyi önermeden önce, ürünü öncelikle alın kullanın istiyoruz. Zaten ürünü sevdiklerinize, çevrenize tavsiye edeceksiniz diyoruz. Sonrasında siz sadece tavsiye ederek faydalı olmayı da seçebilirsiniz, ya da ben bu tavsiyelerimi gerçekleştirirken kişilerin hem üye olarak daha ucuza almasını sağlayabilir hem de bu alışverişten kazanç elde etmeyi tercih edebilirsiniz. Kazanç elde etme noktasında tüm detaylarla, ekipmanlarla, seminerlerle biz sizin devamlı arkanızda olacağız. Zaten sizin bizim alt üyemiz olduğunu düşünürsek sizin ne kadar yanınızda olursak, ne kadar yardımcı olursak siz o kadar ticaretiniz artacak buda birlikte kazanmayı beraberinde getirecekti. Sizde kendi altınızdaki üyelere bizim size yaptığımızı kopyalayarak sizde onlara destek olacaksınız sizin altınızdakilerde kendi altlarındakine bu zincir büyüyerek, altınızda tahmin edemeyeceğiniz bir kitleye sahip olarak ciddi kazançlar elde edeceksiniz.

Bu sisteme biz network diyoruz. Network sistemlerinde eğer ürününüz herkese hitap ediyor ise, fayda sağlıyor ise, eğer ürününüzün alternatifi yok ise, eğer sizi üye yapanlar size destek oluyor ise, sizde tavisye ve öneri için çok kısa zamanda olsa ayırabiliyorsanız; bu sistemde çok güzel kazançlara imza atabilir, yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Network sisteminde hem sosyalleşirsiniz, hem böyle büyük bir ailenin içinde kendinizi geliştirir, hem de birlikten doğan gücü kazanca dönüştürürsünüz. Bu kadar Basit. Ortalama bir kazanç elde etmek istiyorsanız, çevrenize önerirsiniz ve kazançlar elde edersiniz. Ortalamanın üstünde kazançlar elde etmek istiyorsanız. Ürünü kullanıp faydasını görüp, sizin gibi çevresine tanıtarak hem fayda, hem kazanç üretmek isteyen 3 kişiyi üye yaparak onlarında aynı şekilde altındakilere sizin gibi sunarak bu ağacı düşünülemeyecek kadar hızlı büyümesini sağlayarak, çok güzel kazançlar elde etmek kaçınılmazdır.

KAZANÇ PLANI

MEDİBAND ürününü Üye olup hem kullanıp hem de satarak kazanç elde etmek isterseniz.

Sisteme giriş paketiniz Ne kadar yüksekse Kazançlardaki komisyonlar ve oranlar o kadar artar.

 

Sistemde 8 farklı kanaldan KAZANÇ Elde edersiniz.


KAZANÇ-1: PARAKENDE SATIŞ KAZANCI

Normalde 299 TL’ye satılan MEDİBAND ürününü üye olarak alıp satarsanız. Ürün Paket Başına 49 TL.den, 143 TL.ye kadar kazançlar elde edersiniz.

 

KAZANÇ-2: START BONUS KAZANCI - Yaptığınız Üyelik Başına Kazanç Elde Edersiniz.

 

KAZANÇ-3: 3X3 BONUS KAZANCI - Bulunduğunuz Ay 3 Üye yaparak 48$ veya 100$ Kazanırsınız.

 

KAZANÇ-4: 4X4 BONUS KAZANCI - Bulunduğunuz Ay 4 Üye yaparak 3x3 Kazancına ek 48$ veya 100$ Kazanırsınız.

 

KAZANÇ-5: TAKIM BONUS KAZANCI - Altınıza eklediğiniz üyeler, o üyelerin altına eklediği üyeler ve aşağıya doğru tüm üyelerin puanlarından; Ödeme ayağınızdaki (Düşük Puan Olan Ayak) QV puanına göre ciddi kazançlar elde edersiniz.

 

KAZANÇ-6: CASH BONUS KAZANCI - Altınıza eklediğiniz üyeler, o üyelerin altına eklediği üyeler ve aşağıya doğru tüm üyelerin puanlarından; Güçlü ayağınızdaki (Yüksek Puan Olan Ayak) QV puanına göre 25,000$’a kadar Kazanç elde edersiniz.

 

KAZANÇ-7: EKSTRA CASH BONUS KAZANCI - Bir önceki kazanç kapısı olan Cash Bonus Kazanç Basamağına 2.Ay da ulaşırsanız. Cash Bonus kazancınıza ek olarak; 25,000$’a kadar Kazanç elde edersiniz.

 

KAZANÇ-8: ARAÇ BONUS KAZANCI - 3 Ay üst üste Ödeme Ayağınızda (Düşük Puan Olan Ayak) 7500 QV Puan yapın; Aylık 250$ araç ödemesi kazanın.

3 Ay üst üste Ödeme Ayağınızda (Düşük Puan Olan Ayak) 15,000 QV Puan yapın; Aylık 450$ araç ödemesi kazanın.


ÜYE OLUP KAZANMAYA BAŞLAMAK İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ : Abdullah Bey: 0533 263 71 13 - Derya Hanım: 0533 731 09 11


WhatsApp Destek